Aktualności sekcji Inowrocław
18.05.2024 - trening dla zaawansowanych w Toruniu
News globalny | Dodano 22 Kwiecień 2024, 08:39, lc
Zapraszamy na trening Aikido dla zaawansowanych (od 2 kyu)
prowadzony przez instruktorow Aik...
19-20.04.2024 Staż w Toruniu, shihan Michele Quaranta 7 Dan i sensei Waldemar Giersz 6 Dan
News globalny | Dodano 17 Marzec 2024, 11:09, lc
Serdecznie zapraszamy na staż w Toruniu w dniach 19-20.04.2024, który poprowadzą:
shi...
2.03.2024 Staż techniczny Aikido Ikeda Dojo Polska
News globalny | Dodano 16 Luty 2024, 15:48, lc
Zapraszamy na staż techniczny Aikido Ikeda Dojo Polska, który odbędzie się w sobotę 2.0...
5.02.2024 Staż w Elblągu, sensei Waldemar Giersz 6 Dan i sensei Paweł Zdunowski 6 Dan
News globalny | Dodano 01 Luty 2024, 14:19, lc
Serdecznie zapraszamy na staż w Elblągu w dniu 05.02.2024 pod przewodnictwem
sensei Waldemar...
Spotkanie świąteczne 2023
News globalny | Dodano 27 Listopad 2023, 14:32, lc
9 grudnia 2023 odbędzie się w Toruniu trening, który poprowadzi sensei Waldemar Giersz ...
Ostatnie aktualności
Najbliższe treningi
Poniedziałek (Dziś)
- Bydgoszcz: Grupa dla młodzieży i dorosłych
17:00 - 19:00
Zespół Szkół Katolickich, ul. Nowodworska 17, Bydgoszcz - Nowy Dwór Gdański: Grupa dziecięca
17:30 - 18:30
sala baletowa ŻOK, ul. W. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gd.
dzieci młodsze: 6-9 lat - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:00 - 19:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa początkująca - Toruń: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń - Nowy Dwór Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:30 - 20:00
sala baletowa ŻOK, ul. W. Sikorskiego 21, Nowy Dwór Gd. - Starogard Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 20:30
Hala sportowa OSiR, ul. Gen. J. Hallera 19a, Starogard Gd. - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa zaawansowana - Gdańsk: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik
Wtorek
- Gdynia: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
ul. Gałczyńskiego 3, Gdynia - Karwiny - Inowrocław: Grupa dziecięca
18:30 - 19:30
SP nr 4, ul. Szarych Szeregów 1, Inowrocław - Gdynia: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 20:30
ul. K.I. Gałczyńskiego 3, Gdynia-Karwiny
początkujący i zaawansowani - Inowrocław: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:30 - 20:30
SP nr 4, ul. Szarych Szeregów 1, Inowrocław
początkujący i zaawansowani - Gdynia: Grupa dla młodzieży i dorosłych
20:30 - 21:30
ul. K.I. Gałczyńskiego 3, Gdynia-Karwiny
zaawansowani
Środa
- Gdańsk: Grupa dziecięca
18:00 - 19:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
18:00 - 19:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa początkująca - Toruń: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
SP nr 5, ul. Żwirki i Wigury 1, Toruń
grupa zaawansowana - Gdańsk: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:00 - 21:00
Sala judo SP De La Salle, ul. J. Słowackiego 101, Gdańsk-Niedźwiednik - Starogard Gdański: Grupa dla młodzieży i dorosłych
19:15 - 20:45
Hala sportowa OSiR, ul. Gen. J. Hallera 19a, Starogard Gd.